Montmarket
184899 Riz basmati cuisson 5min 5x90g - LUSTUCRU

Ryža Basmati je vraj kráľovná ryže, jedna z najlepších na svete, voňavá a ľahko stráviteľná. Jej varenie však potrebuje množstvo času, preto sme sa rozhodli všetkým ktorí majú zvyčajne naponáhlo alebo sú netrpezliví, priniesť túto výnimočnú ryžu pripravenú na rýchle varenie. Už za 5 až 7 minút môžete mať Vašu obľúbenú ryžu na tanieri. Balenie obsahuje 5 samostatných vreciek, nemusíte sa teda trápiť odhadovaním množstva pre jednotlivé porcie. Uvaríte si presne toľko, koľko práve potrebujete. 

Zloženie: Prírodne aromatizovaná dlhozrnná predparená ryža Basmati: Punjab. 

Návod na prípravu: 1. Vrecko ponorte do 1 litra vriacej osolenej vody. Varte na vysokej teplote 5 minút. 2. Vrecko vyberte a nechajte odkvapkať prebytočnú vodu. 3 Vrecko roztrhnite a ryžu servírujte.

Dátum minimálnej trvanlivosti: viď obal. Uchovávajte v chlade a suchu. Vyrobené vo Francúzsku, Lustucru.  

Výživové údaje na 100g: energie: 357kcal/1516kJ, tuky: 1,3g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3g, sacharidy: 77g z toho cukry 0,4g, vláknina: 1,8g, bielkoviny: 8,5g, soľ: 0,02g.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.