Montmarket
Rouille . bocal 90g

Omáčka  Rouile je tradičná francúzska omáčka, ktorá sa charakterom podobá na ochutenú majonézu. Vynikajúcu chuť jej dodávajú paradajky,  horčica, cesnak a ružovú farbu získava z mletej červenej papriky. Francúzi si nevedia predstaviť ryby, rybie polievky a jedlá s morskými plodmi bez tejto tradičnej špeciality. Podáva sa do hotového jedla na tanieri, podobne ako u nás kyslá smotana napríklad do kapustnice.  alebo rybacej polievky. Skúste si pridať lyžicu Rouille do našej Rybacej polievky s kúskami rýb.

Omáčku pridávame tesne pred podávaním, keď servírujeme polievku na tanier. Vytvoríte si božský pokrm s chuťou a  jemnosťou polievky.

Omáčka Rouile na ryby a rybie polievky, pohár 90g

T002191, EAN 3580281770412

Zloženie: Repkový olej, voda, horčica (voda, horčičné semienka, ocot, soľ), paradajkový koncentrát, vaječné žĺtka, kukuričný škrob, soľ, cesnak, zahusťovadlá: guarová guma - xantánová guma, farbivá: paprikový extrakt, prírodné arómy.

Dátum minimálnej trvanlivosti: viď obal. Uchovajte v suchu.

Po otvorení uchovajte v chlade a spotrebujte do 3 dní.

Vyrobené vo Francúzsku.

Výživové údaje na 100g: energie: 429kcal/1765kJ, tuky: 45g z toho nasýtené mastné kyseliny 3,6g, sacharidy: 2,2g z toho cukry 1,3g, bielkoviny: 1,8g, soľ: 1,9g.

 
This site uses cookies to help us provide services. By using our services, you consent to the use of cookies.