Montmarket
667728 Biscuits galette pur beurre x36 208g - ST MICHEL

Perfektná voľba pre kaviarne, reštaurácie, či hotely.

St. Michel, francúzsky špecialista na výrobu sušienok je rodinná firma s viac ako storočnou tradíciou.

Vynikajúce maslové sušienky Galette  obsahujú 16 balení po 2 kusoch, aby Vám vždy ostali chrumkavé, vezmete si len toľko, koľko práve zjete. Obsahujú nízky podiel tukov a cukru, sú ideálne na rýchle doplnenie energie v práci alebo počas vychádzky. Ich história siaha až do roku 1920, dosiahli tak už storočné výročie.

BEZ PALMOVÉHO OLEJA, BEZ KONZERVANTOV A FARBÍV.

Naše odporúčanie: naneste na sušienku náš  originálny slaný karamel s "Fleur de sel", soľou ručne zbieranou z hladiny mora  Slaný karamel  a vychutnajte si túto kombináciu s jemne slaným podtónom.

Naša veľkoobchodná cena za balenie s dvoma tradičnými francúzskymi sušienkami v krásnom balení je bezkonkurenčná ponuka!  Vynikajúci doplnok ku káve, úžasne chrumkavé, zákazníci si Vašu kávičku ešte viac obľúbia.  

Bližšie informácie

Zloženie: Pšeničná múka 65%, cukor, máslo 18%, vajcia 2,5%, prírodná aróma, soľ, prášok do pečiva (kyselina citrónová, uhličitan amónny, sodík), sušená smotana,  Môže obsahovať stopy, sezamových zŕn a orechov. Dátum minimálnej trvanlivosti: viď obal. Uchovávajte v suchu mimo dosahu tepla.

Vyrobené vo Francúzsku, ST MICHEL.

Výživové údaje na 100g: energie: 472kcal/1985kJ, tuky: 16g z toho nasýtené mastné kyseliny 11g, sacharidy: 74g z toho cukry 25g, vláknina: 2g, bielkoviny: 7g, soľ: 0,9g.

..

 
This site uses cookies to help us provide services. By using our services, you consent to the use of cookies.