Montmarket
Chocolat noir BIO 57% Framboise 100g

Maliny a horká čokoláda sú romantický pár. Ak si chcete dopriať alebo zapôsobiť, táto klasická kombinácia chutí je vždy potešením. VEGAN FRIENDLY.

Láska na prvé sústo. Čokolády Cachet ponúkajú dobrodružstvo objavovania a pôžitku. Stačí si vybrať destináciu! Najkvalitnejšie kakaové bôby z Ugandy, Tanzánie a Konga sú namiešané tak, aby vám poskytli dokonalý čokoládový zážitok. Východoafrické kakao obsahuje vysoko aromatické tanzánijské bôby s veľmi obmedzenou produkciou a tiež bohaté a dymové ugandské a konžské kakaové bôby.

Tento BIO sortiment podporuje náš projekt "Kakao pre školy" v Južnej Tanzánii a má certifikát Rainforest Alliance.

Prémiová, jednodruhová horká BIO čokoláda z Tanzánie s 57% obsahom kakaa si vás získa svojou intenzívnou chuťou a výraznou arómou. 

Zloženie: kakaová hmota*, trstinový cukor*, kakaové maslo*, maliny (2%)*, emulgátor (SÓJOVÝ lecitín)*, prírodná malinová aróma*. * produkty ekologického poľnohospodárstva. Kakaová sušina z horkej čokolády minimálne 57%. Môže obsahovať lepok, vajcia, mlieko, orechy.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.