Montmarket
6421 Creme de caramel a la fleur de sel 270g

Francúzsky slaný karamel so soľným kvetom "Fleur de sel" od Confit de Provence je pravým francúzskym originálom. Nízky podiel tukov, vynikajúca konzistencia a vyvážený podiel sladkých a slaných chutí robia tento produkt nenahraditeľným pre množstvo receptov a príležitostí.

Originálny slaný karamel pochádza z Francúzska, kde ho prvýkrát uviedol na trh Henri Le Roux v 80-tych rokoch 20. storočia. Vždy by mal byť vyrobený s morskou soľou a na absolútnom vrchole sú produkty s jemným soľným kvetom "Fleur de sel", soľou ručne zbieranou z hladiny mora. Fleur de sel je exkluzívna a úžasne jemná soľ, ručný zber na mori tradičným spôsobom, jej ďalšie spracovanie a sušenie sú časovo náročné a cena tejto soli je skutočne vysoká. Jednou z najznámejších oblastí na výrobu tejto výnimočnej soli je Provensálsky národný park Camargue, ktorý leží kúsok od Marseille.

Medzi tieto TOP výrobky patrí aj jeden z najobľúbenejších produktov našej ponuky, karamelový krém so soľným kvetom Fleur de Sel z Camargue vyrábaný u tradičného výrobcu Confit de Provence, ktorého zastupujeme na našom trhu.

Dátum minimálnej trvanlivosti: viď obal. Po otvorení uchovávajte v chlade. Vyrobené vo Francúzsku, Confit de Provence.

Ďalšie informácie

Zloženie: Cukor, smotana (MLIEKO), glukóza, maslo (MLIEKO), morská soľ fleur de sel z Camargue (2%), prírodný stabilizátor: xantánová guma, prírodný antioxidant.

Výživové údaje na 100g: energie: 413kcal/1739 kJ, tuky: 15,6g z toho nasýtené mastné kyseliny 10,8g, sacharidy: 67g z toho cukry 51g, bielkoviny: 0,9g, soľ: 1,8g..

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.