Montmarket
DP-L61 RAVIOLI HAM PARMESAN

Ravioli so sušenou šunkou, ricottou a parmezánom, 300g

DP-L61, EAN: 3379670021910

Zloženie: voda, krupica z tvrdej PŠENICE 9,8 %, sušená šunka 7,5 % (bravčová šunka (pôvod EÚ), hroznový cukor (dextróza); konzervačné látky: dusičnan draselný, dusitan sodný, antioxidant: askorban sodný), paradajková dužina, paradajkový koncentrát, SYR PARMEZÁN 3,4 %, smotana , celé vajcia, ricotta, koreniny a aromatické bylinky, pšeničná múka, škrob, soľ, strúhanka (obsahuje lepok), slnečnicový olej, repkový olej, cukor. Ravioli 26,7% z receptúry. Plnka predstavuje 50 % hmotnosti hotových ravioli.

Môže obsahovať stopy rýb, mäkkýšov, sóje, zeleru, horčice.

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Po otvorení držte v chladničke v tesne uzavretej nádobe na potraviny a spotrebujte do 2 dní.

Príprava v mikrovlnnej rúre: 

a) na tanieri: vyberte obsah na tanier, prikryte pokrievkou do mikrovlnnej rúry a ohrievajte pri plnom výkone 1,5 minúty.

b) vo vrecku: uzáver vrecka natrhnite do polovice a ohrievajte pri plnom výkone 1,5 minúty. Pri vyberaní buďte opatrní, vrecko bude horúce. 

Jedlo môžete ohriať aj na panvici alebo v hrnci za stáleho miešania, alebo vo vodnom kúpeli. Uzavreté vrecko ponorte na 10 minút do vriacej vody. Pred otvorením vrecko rýchlo schlaďte pod studenou vodou.

Výživové údaje:

Energia: 398 KJ / 95 kcal

Tuky: 4 g

z toho nasýtené mastné kyseliny: 2 g

Sacharidy: 9,5 g

Z toho cukry: 1,3 g

Vláknina: 0,7 g

Bielkoviny: 5 g

Soľ: 0,89 g

 
This site uses cookies to help us provide services. By using our services, you consent to the use of cookies.