Montmarket
6421 Creme de caramel a la fleur de sel 270g

Originálny slaný karamel pochádza z Francúzska, kde ho prvýkrát uviedol na trh Henri Le Roux v 80-tych rokoch 20. storočia. Vždy by mal byť vyrobený s morskou soľou a na absolútnom vrchole sú produkty s jemným morským kvetom "Fleur de sel", soľou ručne zbieranou z hladiny mora. Jednou z najznámejších oblastí na výrobu Fleur de Sel je provensálsky národný park Camargue, ktorý leží kúsok od Marseille.

Medzi tieto TOP výrobky patrí aj najobľúbenejší produkt našej ponuky, karamelový krém s morským kvetom Fleur de Sel z Camargue vyrábaný v Confit de Provence, ktorých zastupujeme na slovenskom trhu.

Nízky podiel tukov, vynikajúca konzistencia a vyvážený podiel sladkých a slaných chutí robia tento produkt nenahraditeľným pre množstvo receptov a príležitostí.

Pre zabezpečenie trvanlivosti sa používa prírodný stabilizátor a konzervant.

Zloženie: Cukor, smotana (mlieko), glukóza, maslo (mlieko), morská soľ fleur de sel z Camargue (2%), stabilizátor: prírodná xantánová guma, prírodný antioxidant: extrakt s vysokým obsahom tokoferolu.

Dátum minimálnej trvanlivosti: viď obal. Po otvorení uchovávajte v chlade. 

Vyrobené vo Francúzsku, Confit de Provence.  

Výživové údaje na 100g: energie: 413kcal/1739 kJ, tuky: 15,6g z toho nasýtené mastné kyseliny 10,8g, sacharidy: 67g z toho cukry 51g, bielkoviny: 0,9g, soľ: 1,8g.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.