Montmarket
VEGAN FOOD
DP-M41 LENTILLES ET RIZ BASMATI SAUCE SHOYU

Šošovica s basmati ryžou a sójovou omáčkou Shoyu, 250g

DP-M41, EAN: 3379670015742

Vynikajúca kombinácia, perfektné suroviny a ešte lepšia omáčka „Shoyu“ robia z tohto receptu obľúbené a chutné jedlo. VEGAN.

Použili sme len prírodné suroviny a aj tento recept sme zvládli bez konzervantov a farbív.

Zloženie: mrkva 24%, voda, ryža basmati 12%, šošovica 12%, cibuľa 12%, repkový olej, rehydratovaný sójový proteín, sójová omáčka (voda, sójové bôby, pšeničná múka, soľ).

Môže obsahovať stopy lepku, mäkkýšov, zeleru, rýb, horčice.

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Po otvorení držte v chladničke v tesne uzavretej nádobe na potraviny a spotrebujte do 2 dní.

Príprava v mikrovlnnej rúre: 

a) na tanieri: vyberte obsah na tanier, prikryte pokrievkou do mikrovlnnej rúry a ohrievajte pri plnom výkone 1,5 až 2 minúty.

b) vo vrecku: uzáver vrecka natrhnite do polovice a ohrievajte pri plnom výkone 1,5 až 2 minúty. Pri vyberaní buďte opatrní, vrecko bude horúce. 

Jedlo môžete ohriať aj na panvici alebo v hrnci za stáleho miešania, alebo vo vodnom kúpeli. Uzavreté vrecko ponorte na 10 minút do vriacej vody. Pred otvorením vrecko rýchlo schlaďte pod studenou vodou.

Výživové údaje:

Energia: 674 KJ / 159 kcal

Tuky: 7,3 g

z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,8 g

Sacharidy: 15,6 g

Z toho cukry: 1,3 g

Vláknina: 4,7 g

Bielkoviny: 5,9 g

Soľ: 0,82 g

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.